بورسیه تحصیلی آلمان

بورسیه تحصیلی دانشگاه ارفورت در آلمان

دانشگاه ارفورت یکی از دانشگاه های دولتی کشور آلمان می باشد که در شهر تورینگن قرار گرفته است . دانشگاه ارفورت آلمان از جوانترین و پرقدمت ترین دانشگاه های این کشور محسوب می شود. این دانشگاه درسال ۱۳۷۹ تاسیس و درسال ۱۸۱۶ تعطیل و در سال ۱۹۹۴ ازنو بنیان گذاری شد .
کتابخانه تحقیقاتی گوتا قسمی از این دانشگاه است که پس از کتابخانه‌های برلین و مونیخ از مهم‌ترین ذخایر تاریخی قرن شانزدهم تا هجدهم میلادی می باشد. دراین کتابخانه حدود ۷ هزار و ۹۴۰ نسخه خطی از دوران قرون وسطی و دوران مدرن نخستین به زبان‌های لاتین، آلمانی، یونانی، ایتالیایی و فرانسوی نگهداری می‌شود و بیش از ۱۱ هزار نامه از مکاتبات مربوط به سال ۱۸۲۰ میلادی و سال‌های بعد از آن، ۱۳۰ نسخه خطی از آثار نویسندگان، دانشمندان، کتابداران و انجمن‌های فرهنگی و ۱۴۰۰ نسخه خطی متعلق به خاندان معروف باخ و همچنین نسخ خطی مربوط به تاریخ موسیقی تورینگن در این کتابخانه حفاظت میگردد.

 

این دانشگاه شامل ۴ دانشکده می باشد که عبارتند از :

  • دانشکده آموزش
  •  دانشکده الهیات کاتولیک
  •  دانشکده هنر و فلسفه
  •  دانشکده علوم حکومتی که رشته های حقوق ، اقتصاد و علوم اجتماعی را دربرمی گیرد.

 

رشته های بورسیه دانشگاه ارفورت

این بورسیه تحصیلی آلمان در دانشگاه ارفورت برای مقطع کارشناسی ارشد رشته مردم شناسی ، جامعه شناسی و تاریخ و فرهنگ خاورمیانه ارائه می شود.

 

شرایط لازم برای تقاضای بورسیه تحصیلی دانشگاه ارفورت آلمان

  • درخواست دهنده در یکی از رشته های مردم شناسی ، جامعه شناسی یا تاریخ و فرهنگ خاورمیانه دارای مدرک با درجه کیفی بالا باشد.
  •  مهارت زبان انگلیسی در سطح B2
  • داشتن علاقه یا دانش در زمینه خاورمیانه یک مزیت محسوب می شود.

 

اعتبار بورسیه دانشگاه ارفورت تا تاریخ ۱۵ جولای ۲۰۱۹ (۲۴ تیر ۱۳۹۸ ) می باشد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره این بورسیه تحصیلی دانشگاه ارفورت آلمان بر روی ”  وبسایت دانشگاه ارفورت آلمان  ” کلیک کنید .

 

اگر قصد تحصیل در آلمان را دارید، می‌توانید با کارشناسان ما در موسسه دانش‌گستر کوه نور تماس گرفته و مشاوره اولیه به‌ صورت رایگان دریافت نمایید و یا با پر کردن فرم درخواست ارزیابی رایگان اطلاعات اولیه را کسب نمایید.

 

بیشتر بخوانید :

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code