تحصیل در کانادا

بورسیه تحصیلی دانشگاه کارلتون کانادا

بورسیه تحصیلی دانشگاه کارلتون کانادا

 

اگر به فکر ادامه تحصیل در مقطع دکتری کانادا هستید، دانشگاه کارلتون اونتاریو را فراموش نکنید!

دانشگاه کارلتون بورسیه های تحصیلی زیادی بر اساس شایستگی تحصیلی، نیاز مالی دانشجویان، زمینه های تحقیقاتی خاص در نظر گرفته است. علاوه بر این دانشگاه کارلتون جزء معدود دانشگاه هایی است که برای تمام دانشجویان تحصیلات تکمیلی خود فاند درنظر گرفته است.

این بورسیه تحصیلی کانادا به شرح زیر می باشد:

۱. بورسیه دانشجویان بومی:
این بورسیه مخصوص دانشجویان بومی کاناداست و به هر دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد ۲۰۰۰ دلار کانادا و به هر دانشجوی دوره دکتری ۳۰۰۰ دلار کانادا در ضمن این بورسیه تعلق میگیرد.

۲. دستیار اساتید:
این بورسیه، برای افرادی که در زمان تحصیل علاقه ای به فعالیت های آموزشی در کنار اساتید دارند و در فعالیت های آموزشی به اساتید مشخصی کمک می کنند تعلق میگیرد که میزان آن سالانه تا بیشتر از ۱۰۰۰۰ دلار کانادا به هر یک از دستیاران اساتید تعلق می گیرد.

۳. دستیار محققین:
این بورسیه تحصیلی کانادا، مختص افرادی است که بطور داوطلب به محققان بعنوان دستیار کمک می کنند. جالب است بدانید که حداقل معدل برای دستیار محقق بودن در دانشگاه کارلتون کانادا معدل ۱۰ می باشد. یعنی تقریبا اکثر دانشجویان قادرند بعنوان دستیار محققین از این بورسیه استفاده کنند که میزان دریافت این بورسیه با توجه به استاد موردنظر می تواند هزینه متفاوتی باشد.

۴. بورسیه شایستگی:
این بورسیه بر اساس میانگین نمرات در طول تحصیل و سوابق تحصیلی هر دانشجو، به دانشجویان ممتاز تعلق می گیرد. که می تواند سالانه بین ۱۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰ دلار متفاوت باشد.

۵. بورسیه کمک مالی:

این جوایز مالی اداره شده توسط دانشگاه کارلتون بر اساس شایستگی تحصیلی، شغلی ، مالی که با توجه به هر دپارتمان می توانند متفاوت باشد. این بورسیه می تواند تا ۲۰۰۰۰ دلار کانادا برسد.

 

متقاضیان عزیز که قصد تحصیل در کانادا را دارند می‌توانند با کارشناسان ما در موسسه دانش‌گستر کوه نور تماس گرفته و مشاوره اولیه به‌صورت رایگان و یا فرم درخواست ارزیابی رایگان دریافت کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code