دانشگاه اولو فنلاند

بورسیه تحصیلی در مقطع دکترا در دانشگاه اولو فنلاند

اگر قصد تحصیل در فنلاند را دارید، دانشگاه اولو فنلاند در مقطع دکترا در رشته های مهندسی ارتباطات، علوم کامپیوتر، مهندسی نرم افزار و یا رشته مرتبط بورسیه می پذیرد.
برنامه های کاربردی برای دوره یک ساله برای دانشجوی دکتری به صورت تمام وقت ارائه می گردد و یک دوره آزمایشی ۶ ماهه در این زمینه اعمال می شود.متقاضی بایستی در حال کار بر روی طراحی پروتکل ها و معماری های امن و / یا حفظ حریم خصوصی برای شبکه های ۵G است. متقاضی باید دارای مدرک ارشد در یکی از زمینه های مهندسی ارتباطات، علم کامپیوتر، مهندسی نرم افزار و یا یک موضوع مرتبط باشد.
حقوق و دستمزد دانشجوی دکترا انتخاب شده براساس حقوق و دستمزد ملی برای تدریس و کارکنان پژوهشی دانشگاه های فنلاند تنظیم می شود. علاوه بر این، برای دستیابی شخصی و عملکرد (حداکثر ۴۶.۳٪)، پاداش اضافی در نظر گرفته خواهد شد. حقوق و دستمزد (قبل از مالیات) در حال حاضر از حدود ۲۳۰۰ تا ۳۵۰۰ یورو در ماه برای کار تمام وقت، بسته به شرایط تحصیلی، عملکرد و پیشرفت مطالعات دکترا، متغیر است.
اعتبار این بورسیه تا تاریخ ۱۰ دی ۱۳۹۷ می باشد

متقاضیان عزیز که قصد تحصیل در فنلاند را دارند می‌توانند با کارشناسان ما در موسسه دانش‌گستر کوه نور تماس گرفته و مشاوره اولیه به‌صورت رایگان دریافت کنند و همچنین موسسه دانش‌گستر کوه نور برای متقاضیانی که قصد اقدام بورسیه در فنلاند را دارند، برنامه‌های متعددی را در نظر گرفته است، ازاین‌رو جلسات مشاوره تخصصی در نظر گرفته‌اند تا با اطلاعات دقیق و راهی هموار بتوانند بهترین تصمیم را اتخاذ نمایند.

لطفا با امتیازدهی به این مقاله ما را یاری فرمائید
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code