بورسیه تحصیلی کانادا

بورسیه تحصیلی کانادا برای مقطع کارشناسی در سال ۲۰۱۹

بورسیه تحصیلی کانادا برای مقطع کارشناسی در سال ۲۰۱۹

اگر قصد تحصیل در کانادا را دارید، در مقطع کارشناسی کشور کانادا در سال ۲۰۱۹ بورسیه ارائه می گردد که این بورسیه تحصیلی کانادا برای دانشجویان تمام دنیا در دسترس است.

بورسیه فول فاند Create Dav Summer توسط گروه CREATE-DAV در سال تحصیلی ۲۰۱۹ برای دانشجویان بین المللی در مقطع کارشناسی کشور کانادا ارایه می گردد.
این بورسیه تحصیلی کانادا در چندین موسسه و چندین رشته ارایه می شود و به تجزیه و تحلیل داده ها در در دانشگاه یورک و دانشگاه تورنتو می پردازد که این بورسیه تحصیلی کانادا در رشته های علوم رایانه، ریاضی، مهندسی و روانشناسی ارایه می شود.
این بورسیه تمامی هزنیه های حمل و نقل و امکانات و تغذیه را در دانشگاه پوشش خواهد داد که این بورسیه هزینه های سفر را تا ۱۳۰۰ دلار کانادا پوشش خواهد داد.
بورسیه Create Dav Summer توسط شورای تحقیقات علوم طبیعی و مهندسی در چندین دانشگاه کانادا به صورت مشترک بین دانشگاه های یورک ، تورنتو وکانکوردیا و OCAD برگزار می شود.

شرایط مورد نیاز بورسیه تحصیلی کانادا :

  •  متقاضیان باید دارای اطلاعات و زمینه کافی در موضوعات بورسیه باشند.
  • متقاضیان باید علاقه مند به پیگیری رشته مورد نظر به صورت حرفه ای باشند.
    این بورسیه تحصیلی کانادا تا تاریخ ۲۴ اسفند ۹۷ مهلت اقدام دارد.

متقاضیان عزیز که قصد تحصیل در کانادا را دارند می‌توانند با کارشناسان ما در موسسه دانش‌گستر کوه نور تماس گرفته و مشاوره اولیه به‌صورت رایگان و یا فرم درخواست ارزیابی رایگان دریافت کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code