دانشگاه گیسن آلمان

دانشگاه گیسن آلمان هشت بورسیه دکترا در حوزه فرهنگ می‌دهد

رایزنی فرهنگی ایران در آلمان در تازه‌ترین گزارش ارسالی خود از اعطای هشت بورسیه تحصیلی توسط دانشگاه گیسن آلمان خبر داده است.

بورسیه دانشگاه گیسن آلمان در مقطع دکتری

مرکز تحصیلات تکمیلی بین‌المللی برای مطالعات فرهنگی در دانشگاه گیسن آلمان به هشت متقاضی تحصیل در مقطع دکترا آلمان بورسیه اهدا می‌کند. این بورسیه‌ها از ابتدای اکتبر سال ۲۰۱۹ در اختیار دانشجویانی قرار می‌گیرد که می‌خواهند در رشته مطالعات فرهنگی و در مقطع دکترا تحصیل کنند. طول دوره دکترا در دانشگاه گیسن ۳ سال است و دانشجویان پذیرفته شده می‌توانند هر ماه ۱۴۶۸ یورو کمک هزینه بگیرند. علاوه بر این دانشجویان منتخب می‌توانند برای کمک‌ هزینه خانواده نیز اقدام کنند.
مسئولان مرکز تحصیلات تکمیلی بین‌المللی برای مطالعات فرهنگی در دانشگاه گیسن از تمام دانشجویانی که مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته‌های هنر، علوم انسانی، مطالعات فرهنگی یا علوم اجتماعی گرفته‌اند و همچنین دانشجویانی که در حال اتمام مقطع کارشناسی ارشد خود هستند، دعوت می‌کنند تا برای این فرصت مطالعاتی اقدام کنند.
محققان در این مرکز بر روی موضوعاتی مانند حافظه فرهنگی، روایات فرهنگی، تحولات فرهنگی، هویت فرهنگی، مطالعات رسانه‌ای و دانش فرهنگی کار می‌کنند. علاوه بر این چندین گروه پژوهشی با تمرکز بر موضوعات معاصر تشکیل شده است. این گروه‌ها بر روی موضوعاتی مانند محیط زیست، مهاجرت، دین و زندگی کار می‌کنند. زبان این مرکز آلمانی و انگلیسی است و متقاضیان باید حداقل به یکی از آنها مسلط باشند.
علاقمندان به اخد بورسیه از دانشگاه گیسن تا تاریخ اول فوریه ۲۰۱۹ مهلت ثبت نام دارند.

متقاضیان عزیز که قصد تحصیل در آلمان را دارند می‌توانند با کارشناسان ما در موسسه دانش‌گستر کوه نور تماس گرفته و مشاوره اولیه به‌صورت رایگان و یا فرم درخواست ارزیابی رایگان دریافت کنند.

لطفا با امتیازدهی به این مقاله ما را یاری فرمائید
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code