درباره موسسه دانش گستر کوه نور

موسسه دانش‌گستر کوه نور تحت مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با شماره ثبت ۲۶۷۸۹، در سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را به‌عنوان اولین موسسه اعزام دانشجو به اسپانیا و پرتغال در ایران آغاز کرد. با افزایش تجربه‌ی کاری و تقاضای متقاضیان تحصیل در خارج از کشور، موسسه دانش‌گستر کوه نور دامنه فعالیت خود را به کشورهای آلمان، اتریش، فنلاند، ایتالیا و کانادا گسترش داد که در ادامه با بخش‌های مختلف موسسه دانش‌گستر کوه نور آشنا خواهید شد.

مدیریت موسسه دانش‌گستر کوه نور

“مهندس محمدحسین شکرالهی”

پیام مدیریت: سازمانی می‌تواند به موفقیت دستیابی داشته باشد که بتواند در قالب مجموعه‌ای از استعدادها و توانمندی‌ها و با در نظر گرفتن برنامه‌ریزی دقیق و بلندمدت برای مشکلات راه‌حل‌های بهینه پیدا کند. امروزه هیچ نهاد خصوصی نمی‌تواند پیشرفت کند مگر اینکه در کنار تمام توانایی‌های خود بتواند بهترین پاسخ و خدمت را برای رفع نیازهای مشتریان ارائه کند، ازاین‌رو مدیریت موسسه دانش‌گستر کوه نور همواره بر این عقیده تأکید داشته‌اند که انجام یک کار در صورتی ماهیت درست را می‌پذیرد که بر مبنای صداقت و در راستای رفع نیاز مشتریان باشد.
ما با تکیه بر دانش فنی و مهارت‌های حرفه‌ای پرسنل صدیق موسسه دانش‌گستر کوه نور در کنار تجارب موسسه خواهیم توانست که با اجرای پرونده‌های اعزام دانشجویان به خارج از کشور در رشد و پیشرفت دانشجویان سهم بزرگی داشته باشیم. ضمناً با مشارکت و همکاری با دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی معتبر خارجی حداکثر تلاش خود را برای دستیابی متقاضیان تحصیل در خارج از کشور به اهدافشان به کار خواهیم گرفت.

 

واحدهای غیرسازمانی موسسه دانش‌گستر کوه نور

 • سایت دپارتمان زبان موسسه دانش‌گستر کوه نور (oxnoor)
  دپارتمان زبان موسسه دانش‌گستر کوه نور در زمینه آموزش زبان‌های اسپانیایی، انگلیسی و آلمانی به‌صورت حضوری و غیرحضوری فعالیت می‌کند. رسالت اولیه این دپارتمان آماده‌سازی متقاضیان تحصیل در خارج از کشور، بر اساس نیازهای تخصصی که ممکن است برای یک دانشجو حائز اهمیت باشد بوده است اما در سال‌های اخیر با به‌کارگیری نیروهای متخصص و باتجربه در زمینه آموزش زبان‌های خارجی، جامعه هدف این دپارتمان افراد غیر دانشجو را نیز در بر می‌گیرد.
 • فروشگاه اینترنتی موسسه دانش‌گستر کوه نور (BuyEasy)
  بر این اساس که تعداد زیادی از زبان آموزان دپارتمان زبان موسسه دانش‌گستر کوه نور شیوه‌ی آموزش غیرحضوری (از راه دور) را انتخاب می‌کنند و یکی از دغدغه‌های اصلی این افراد تهیه منابع معتبر و مفید برای فراگیری زبان است، فروشگاه اینترنتی موسسه دانش‌گستر کوه نور با محوریت ارائه محصولات مختلف آموزش زبان‌های اسپانیایی، انگلیسی و آلمانی تأسیس شد، که در این فروشگاه شما قادر به خرید اینترنتی محصولات و تحویل آن در هر نقطه از کشور خواهید بود.
 • انجمن به اشتراک گذاری اطلاعات مهاجرت تحصیلی (AdmissionInfo)
  انجمن AdmissionInfo یک محیط کاربر محور است که کاربران می‌توانند با عضویت در تالارهای مختلف آن به بحث و تبادل‌نظر در رابطه با موضوع‌های مختلف بپردازند. تمرکز اصلی این انجمن بر روی مباحث تخصصی مهاجرت تحصیلی است و علاوه بر مزیت استفاده از تجربیات دیگران، شما قادر خواهید بود که اطلاعات و تجربیات ارزشمند خود را با سایر اعضا در میان بگذارید.

واحدهای سازمانی موسسه دانش‌گستر کوه نور

 1. واحد مدیریت
 2. واحد مدیریت داخلی
 3. واحد اداری
 4. واحد مشاوره
 5. واحد توسعه و تحقیق
 6. واحد طراحی و گرافیک
 7. واحد تولید محتوا
 8. واحد ارزیابی رضایت مشتریان
 9. واحد ارتباطات خارجی
 10. واحد دیجیتال مارکتینگ

ایدئولوژی موسسه دانش‌گستر کوه نور

دانش‌گستر کوه نور یک موسسه هدفمند و باتجربه است که با بکار گرفتن سال‌ها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و اقامت تحصیلی توانسته است همواره موفق باشد. از جمله اهداف و رویکردهای اساسی این موسسه به شرح زیر است:

 • حفظ اصل صداقت و ارائه مسیرهای منطقی برای دوره تحصیلی و پس از تحصیل
 • اجرای دقیق پرونده‌ها و پیگیری مداوم روند کارهای مربوطه

شما نیز می‌توانید به این مجموعه بپیوندید: فرم استخدام موسسه دانش‌گستر کوه نور

برای اخذ اطلاعات در ارتباط با کادر مجرب این مجموعه و تماس جهت مشاوره تحصیلی به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.

لازم بذکر است موسسه کوه نور هیچ شعبه دیگری ندارد و کلیه قراردادها و تماس ها تنها از طریق دفتر و تلفن های موسسه معتبر می باشند.