راهنمای شرکت کنندگان دردوره های  مجازی موسسه دانش گستر کوه نور

 

لطفا جهت شرکت در دوره های مجازی موسسه دانش گستر کوه نور موارد زیر را به دقت مطالعه فرمایید:

۱.    ابتدا می بایست تجهیزات مورد نیاز را فراهم نمایید، می توانید به قسمت تجهیزات مورد نیاز  در سایت موسسه مراجعه کنید.

۲.    با مراجعه به جدول برنامه آموزش آنلاین زبان  کلاس موردنظر خود را انتخاب نمایید و سپس با توجه به لینک ثبت نام در دوره های آنلاین زبان و پر کردن فرم ثبت نام و پرداخت شهریه  می توانید  در این دوره ها شرکت نمایید.

۳.    ظرفیت هر کلاس حداکثر ۱۰ نفر می باشد و هر ترم شامل ۲۴ ساعت می باشد.کلاس ها به صورت یک روز و دو روز  در هفته تشکیل می گردد.

۴.    هزینه ی  شرکت در آزمون تعیین سطح۱۰۰،۰۰۰ هزار ریال می باشد  و زمان شرکت در آزمون تعیین سطح، متعاقبا از طریق پست الکترونیک و پیام کوتاه به ایشان اعلام می گردد.

۵.    کلاسهای مجازی موسسه کوه نور در طول هفته طبق جدول برنامه آموزش زبان آنلاین در کلیه سطوح برگزار می شود.

۶.    در تاریخ شروع دوره در صورت به حدنصاب رسیدن کلاس، نام کاربری و رمز عبور سامانه آموزش الکترونیکی به همراه راهنمای کار با نرم ازفزار از طریق پیامک و پست الکترونیکی برای زبان آموزان ارسال خواهد شد.

۷.     جهت بهره‌مندی آن دسته از افرادی که نتوانستند در کلاس‌ها بصورت آنلاین حضور یابند لینک دانلود کلاس ضبط شده برای ایشان ارسال خواهد شد . بدین وسیله کاربرانی که نتوانسته اند در کلاس حضور یابند می تواننداز مباحث مطرح شده در کلاس استفاده نمایند.

۸.     پیشنهاد می کنیم از مرورگر موزیلا – فایرفاکس و یا گوگل کروم  به علت بیشترین تطابق با نرم افزار فلش پلیر استفاده نمایید.

۹.    هنگامی که مدرس بر روی تخته فایل یا متنی را Load میکند، با توجه به سرعت اینترنت شما، امکان دارد مطالب مربوطه کلاس با کمی مکث برای شما Load شود.

۱۰.    در صورت پیشامد هرگونه حادثه غیر مترقبه حین برگزاری دوره مجازی، به کلیه شرکت کنندگان اطلاع رسانی خواهد شد.

۱۱.    آموزش تصویری کار با نرم افزار برای زبان آموزانی که ثبت نام نمایند به صورت فایل PDF ایمیل می شود.

۱۲.    شرط قبولی در پایان هر دوره کسب حد نصاب نمره در نظر گرفته شده برای آن دوره می باشد که این نمره با توجه به حضور در کلاس مجازی ,تکالیف تحویل داده شده در طول دوره و نمرات آزمون‌ها بخصوص آزمون نهایی تعیین می شود.

چنانچه سئوالی در خصوص دوره های مجازی موسسه کوه نور دارید که پاسخ آن را نیافته اید، از طریق وب سایت موسسه کوه نور و مشاوره آنلاین  مطرح نمایید تا بلافاصله به آن پاسخ توسط کارشناسان مجرب موسسه در اختیار شما قرار گیرد.