سفارت اتریش

سفارت اتریش

متقاضیانی که تمایل دارند به کشور اتریش سفر کنند چنانچه مدارک خود را مرتب و کامل به سفارت اتریش تحویل ندهند باید در نظر داشته باشند که دیگر متقاضیان در اولویت قرار خواهند گرفت و آن‌ها باید مدت‌زمان بیشتری را در انتظار باقی بمانند. نکته دیگری که باید مورد توجه قرار بگیرد ترجمه کلیه مدارک است که حتماً باید به زبان آلمانی باشد در غیر این صورت از سوی سفارت اتریش پذیرفته نخواهد شد.

وقت سفارت اتریش

دریافت ویزای اتریش مستلزم ارائه‌ی مدارکی است که پس از دریافت وقت سفارت اتریش که به صورت آنلاین انجام می‌شود. افراد متقاضی باید مدارک خود را در زمان مشخص‌شده به سفارت اتریش ارائه دهند تا بررسی‌های لازم در خصوص آن‌ها انجام شود.

سفارت اتریش این امکان را دارد که علاوه بر مدارک ذکرشده مدارک دیگری را نیز از متقاضیان درخواست کند و یا متقاضی را جهت انجام مصاحبه تکمیلی به سفارت اتریش دعوت کند. درصورتی‌که هیچ مدرک دیگری از سوی سفارت اتریش درخواست نشود متقاضیان نباید مدرک دیگری را ارائه دهند و کلیه مدارک نیز باید توسط فرد متقاضی به سفارت اتریش تحویل داده شود. در خصوص تکمیل فرم تقاضای ویزا نیز افراد متقاضی باید اطلاعات خود را به صورت واضح و بدون ایراد تکمیل کنند و اگر خلاف این مسئله رفتار شود روند بررسی پرونده متقاضی به زمان دیگری موکول خواهد شد و این مسئله می‌تواند مدت‌زمان بیشتری به طول بیانجامد.

متقاضیانی که قصد سفر به کشور اتریش را دارند باید درخواست خود را حداقل ۱۴ روز قبل از تاریخی که برای سفر آن‌ها در نظر گرفته‌شده ارائه دهند. البته باید این نکته را نیز در نظر داشته باشید که صدور ویزا موجب نمی‌شود افراد امکان ورود به خاک کشور اتریش را داشته باشند و امکان دارد هنگام عبور از مرز دلایلی موجب عدم پذیرش فرد متقاضی به وجود آید و این مسئله موجب باطل شدن ویزا و عدم اجازه ورود به کشور اتریش خواهد شد.

آدرس سفارت اتریش در تهران

تهران، نیاوران، خیابان باهنر، خیابان مقدسی، خیابان محمود احمدی زمانی، کوچه میرولی، پلاک ۶-۸

البته متقاضیان از مسیر دیگری نیز می‌توانند به سفارت اتریش دسترسی داشته باشند که آدرس آن عبارت است از: نیاوران، خیابان باهنر، خیابان مقدسی، خیابان میری، کوچه میرولی، پلاک ۸-۶

متقاضیانی که تمایل دارند با بخش کنسولی سفارت اتریش در ارتباط باشند این امکان را دارند که از روز یک‌شنبه تا پنج‌شنبه هر هفته از ساعت ۹ صبح تا ۱۲ ظهر و از ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۵:۰۰ به‌وقت تهران با شماره‌ ۲۲۷۵۰۰۴۶-۰۲۱ و یا با شماره تلفن ۲۲۷۵۰۰۴۶-۰۲۱ که مخصوص دیگر امور است تماس حاصل نمایند.

ساعت کاری بخش کنسولی سفارت اتریش

بخش کنسولی سفارت اتریش زمان مشخصی دارد که متقاضیان دریافت ویزای اتریش باید در این روزها و ساعات تعیین‌شده مراجعه نمایند. کنسولگری سفارت اتریش از روز یک‌شنبه تا پنج‌شنبه هر هفته از ساعت ۰۹:۰۰ تا ۱۲:۰۰ خدمات متفاوتی را به مراجعه‌کنندگان ارائه می‌دهد.

همچنین افراد متقاضی جهت دریافت پاسپورت و مدارک مورد تائید سفارت اتریش می‌توانند از ساعت ۱۴ تا ۱۴:۳۰ به سفارت اتریش مراجعه نمایند. البته اطلاعاتی نیز در قبض صادرشده وجود دارد که متقاضیان می‌توانند به آن توجه نمایند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code