سفارت-سنت-کیتس

سفارت سنت کیتس

سفارت سنت کیتس
سنت کیتس به‌عنوان کشوری صلح‌جو شناخته شده که روابط خوبی با دیگر کشورهای جهان داشته و جمعیت آن حدود 40 هزار نفر است. تمام افرادی که تمایل دارند گذرنامه سنت کیتس را دریافت کنند باید به خاطر داشته باشند براساس قوانین این کشور نیازی به اقامت مستمر در سنت کیتس نبوده و متقاضیان در هنگام زندگی در کشور دیگری نیز می‌توانند نسبت به دریافت گذرنامه سنت کیتس اقدام کنند. افرادی که موفق به دریافت گذرنامه سنت کیتس می‌شوند این امکان را خواهند داشت که تا همیشه تحت عنوان شهروند سنت کیتس شناخته شده و امکان زندگی در این کشور برای آن‌ها فراهم می‌شود.
شهروندان سنت کیتس این امکان را دارند که هرملک و موارد دیگر را به‌صورت قانونی خریداری کرده و یا آن‌ها را به‌فروش برسانند. البته باید این نکته را نیز به خاطر داشت که دولت این کشور هیچ مالیاتی بر درآمدهای خارجی، ارث، کار و……. را ندارد. شهروندان سنت کیتس امکان اقامت در برمودا را نیز دارند و آن دسته از افرادی که به مدت 6 ماه در برمودا اقامت کنند می‌توانند به دفعات مکرر ایالات متحده سفر کنند.
شهروندان ایرانی که قصد ورود به کشور سنت کیتس و نویس را دارند باید پیش از ورود به این کشور ویزای موردنظر خود را اخذ کنند. کشور سنت کیتس هیچ سفارتی در ایران نداشته و متقاضیان برای دریافت ویزای این کشور می‌توانند به کشورهای دیگری همچون بلژیک، کوبا، کانادا، جامائیکا، بریتانیا، تایوان و آمریکا رفته و از طریق سفارت سنت کیتس در این کشورها ویزای لازم را جهت سفر دریافت نمایند.
مدارک لازم جهت اخذ ویزای سنت کیتس و نویس
 ارائه اصل پاسپورت که حداقل اعتبار آن بیشتر از 6 ماه از تاریخ حرکت باشد
 اصل پاسپورتی که باطل شده است( این مورد درصورتی که موجود باشد باید ارائه گردد)
 کپی از صفحه نخست پاسپورت به همراه کپی از تمام صفحاتی که مهر ویزاهای قبلی در آن زده شده است( در کنار این مورد متقاضیان باید یک سری کپی نیز از صفحه مشخصات و اعتبار برای بخش فروش ارائه دهند)
 اصل فرم تقاضای ویزا همراه با امضاء شخص متقاضی( چنانچه همسر و فرزندان متقاضی به‌عنوان همراه قصد ورود به کشور سنت کیتس را داشته باشند باید برای هریک از آن‌ها فرم جداگانه‌ای تکمیل شود)
 ارائه فرم تکمیل شده مشخصات فردی که متقاضی تمام اطلاعات را به‌صورت کامل در آن عنوان کرده است
 ارائه دو قطعه عکس رنگی با اندازه 4 در6 که زمینه آن سفید بوده و چهره فرد به‌صورت کامل مشخص است
 ارائه ترجمه‌ای انگلیسی از شناسنامه( ترجمه‌ها باید توسط دارالترجمه رسمی صورت گرفته باشد)
 ارائه ترجمه انگلیسی از گواهی اشتغال به کار، روزنامه رسمی شرکت و یا پروانه کسب و یا گواهی اشتغال به تحصیل.
 ارائه ترجمه 3 فیش حقوقی آخر( متقاضیان بازنشسته باید ترجمه رسمی از آخرین فیش حقوقی و حکم بازنشستگی خود ارائه دهند. متقاضیان باید توجه داشته باشند ذکر تاریخ آغاز به کار و سمت فرد و میزان درآمد وی الزامی بوده و باید عنوان شود)
 ارائه پرینت انگلیسی از حساب جاری متقاضی که گردش حساب 6 ماه اخیر را با مهر و امضاء نشان می‌دهد
 ارائه کپی از کارت اعتباری( این مورد درصورتی که موجود باشد باید ارائه گردد)
 ارائه ترجمه رسمی از اسناد ملکی که به نام متقاضی بوده و توسط وزارت امور خارجه تائید شده است
متقاضیان دریافت ویزای سنت کیتس باید درنظر داشته باشند از آنجایی که شرایط دریافت ویزای هرکشوری متفاوت است سفارت سنت کیتس این حق را دارد که از متقاضیان مدارک دیگری را نیز دریافت کند.
اقامت سنت کیتس از طریق سرمایه‌گذاری
افرادی که قصد دریافت اقامت و تابعیت سنت کیتس را دارند باید با روش‌های اخذ اقامت آشنایی کاملی داشته باشند. سرمایه-گذاری یکی از روش‌هایی است که اقامت سنت کیتس را برای متقاضیان فراهم کرده و به آن‌ها اجازه می‌دهد در این کشور زندگی کنند. افرادی که تمایل دارند اقامت سنت کیتس از طریق سرمایه‌گذاری را دریافت کنند می‌توانند در برنامه‌های اقتصادی این کشور مشارکت داشته و براساس قوانین این کشور پس از سه ماه سه شخص سرمایه‌گذار و افراد خانواده او علاوه‌بر اقامت تابعین و پاسپورت سنت کیتس را نیز دریافت نمایند.
سنت کیتس در کشورهای بریتیش کولونی و کشورهای همکاری‌های کارائیب عضویت داشته و این امر موجب شده همچون آن‌ها از برنامه‌های معافیت ویزا برخوردار باشد.
مزایای دریافت گذرنامه سنت کیتس
 امکان سفر به کشورهای اروپایی بدون نیاز به دریافت ویزای مجدد
 اقامت و زندگی در کشور انگلیس بدون اینکه نیازی به اخذ ویزا باشد
 سفر به کشور کانادا بدون نیاز به اخذ ویزا
 سفر به استرالیا بدون نیاز به دریافت ویزا
 اخذ ویزای آمریکا تنها در مدت یک هفته
 امکان اخذ دو گذرنامه به‌صورت همزمان
 اخذ گذرنامه بدون نیاز به مصاحبه با سفارت سنت کیتس
 عدم محدودیت سنی در هنگام دریافت گذرنامه
 دریافت گذرنامه بدون نیاز به سفر به کشوری خارج از محل اقامت خود
 اخذ گذرنامه بدون اینکه نیازی به اقامت فرد در کشور سنت کیتس باشد
شرایط لازم جهت سرمایه‌گذاری در سنت کیتس
سرمایه‌گذاری در سنت کیتس دارای شرایط ویژه‌ای است که باید از سوی متقاضیان درنظر گرفته شود. یکی از مهم‌ترین شرایط لازم جهت سرمایه‌گذاری در سنت کیتس داشتن مبلغ 200000 تا 400000 دلار است که فرد این مبلغ را در صنعت تصفیه و تولید شکر سرمایه‌گذاری می‌شوند. متقاضیان چهار روش برای پرداخت مبلغ مذکور به صنعت تصفیه و تولید شکر را در اختیار خواهند داشت که عبارتنداز:
1ـ فرد به تنهایی باید مبلغ 200000 دلار را پرداخت نماید که غیرقابل بازگشت خواهد بود
2ـ فرد متقاضی به همراه سه عضو خانواده خود مبلغ 250000 دلار را بپردازد که این مبلغ نیز قابلیت بازگشت نخواهد داشت
3ـ متقاضی به همراه پنج نفر از اعضای خانواده خود یعنی همسر و چهار فرزندی که سن آن‌ها کمتر از 18 سال باشد باید مبلغ 300000 دلار را پرداخت نماید که غیر قابل برگشت است
4ـ پرداخت مبلغ 400000 دلار توسط فرد متقاضی و شش نفر از اعضای خانواده او که مبلغ مذکور نیز بازگردانده نخواهد شد.
متقاضیان سرمایه‌گذاری در سنت کیتس باید به خاطر داشته باشند هزینه‌های عنوان شده هزینه‌های دولتی بوده درخصوص هزینه‌های اجرایی و وکیل باید مبالغ جداگانه‌ای پرداخت شود. البته این مبلغ باتوجه به هر مورد دارای هزینه‌های جاری و وکیل مختلفی بوده و نمی‌توان تمام مبالغ را به‌صورت یکسان درنظر گرفت.

3/5 - (2 امتیاز)
5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
محمد مهرافروز

سلام.شما درباره سنت کیتس نوشتین و من تماس گرفتم کارشناسان اصلا اسم سنت کیتس رو نشنیده بود

09177812580

۰۹۱۷۷۸۱۲۵۸۰مهرافروز