تحصیل در اسپانیا

پزشکی در اسپانیا

اگر قصد تحصیل پزشکی در اسپانیا را دارید، شرایط تحصیل در دانشگاه های اسپانیا به شرح زیر آمده است

پزشکی در اسپانیا

تحصیل در رشته پزشکی در اسپانیا و همچنین دندان پزشکی و داروسازی هزینه بسیار اندکی دارد و ورود به دانشگاه های اسپانیا علیرغم داشتن رتبه علمی و رنکینگ بسیار بالا با صرف هزینه ای حدود هزار یورو در طول سال مقدور می باشد که در مقایسه با هزینه تحصیل در کشورهای انگلیسی زبان و بعضی از کشورهای اروپایی مبلغ ناچیزی به شمار می رود.
بنابراین دانشجویانی که با توجه به رقابت علمی سنگین و فشرده ای که در ایران برای ورود به رشته های پزشکی وجود دارد و همینطور ظرفیت اندک پذیرش دانشجو در ایران موفق به ورود به دانشگاه نمی شوند، می توانند برای تحصیل در دانشگاه های دولتی اسپانیا اقدام کنند.
همچنین شرایط ورود به رشته های پزشکی در دانشگاه های دولتی اسپانیا در قیاس با سایر کشورهایی که دانشگاه های معتبر و بین المللی دارند، بسیار ساده تر بوده و همه ساله متقاضیان بسیار زیادی از سایر کشورهای اروپایی برای تحصیل در دانشگاه های بین المللی اسپانیا اقدام می کنند.

در صورت تمایل برای کسب هرگونه اطلاعات بیشتر در رشته پزشکی در اسپانیا می توانید با مشاورین موسسه دانش گستر کوه نور تماس بگیرید و از مساعدت این موسسه در فرآیند اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی اسپانیا بهره مند گردید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code