موجب کمال، خرسندی و افتخار است که این پل ارتباطی، امکان تعامل با شما مخاطبان ارجمندی که ما را شایسته خدمت به خود دانسته‌اید را فراهم آورده است.

خدمتگزاران شما در موسسه دانش گستر کوه نور از بدو تاسیس تاکنون سعی داشته‌اند که به پشتوانه نیازهای به حق دانش­ پژوهان ارجمند، خدمت رسانی کاملی را به مشتریان خود داشته باشند.

اعلام این مطلب موجب افتخار است که این موسسه در طول بیش از یازده سال فعالیت خود،‌ با بهره‌گیری‌ توامان از جوانان صاحب دانش و پشتکار و نیروهای مجرّب و کارآزموده دانشگاهی داخل و خارج از کشور، مسیر ترقی و پیشرفت را تا سرمنزل یکی از موفق­ترین موسسات اعزام دانشجو برساند و در کنار تمام توانمندیهای درخور توجهی که به آنها اشاره شد، موفقیتهای کسب شده توسط این موسسه همواره مرهون اعتماد و حسن تعامل شما دانشجویان گرامی به عنوان سرما‌یه‌های اصلی این مرکز بوده است.

موفقیت جدید ما در راه اندازی پورتال سایت اینترنتی، گام دیگری برای تسهیل در خدمت رسانی و احترام به حقوق مخاطبان است تا با صرفه جویی در وقت شما عزیزان، اطلاعات کاملی در مورد شرایط ادامه تحصیل در خارج از کشور را در اختیار شما قرار دهیم.

ما ضمن خوشامدگویی، آمادگی داریم تا از نظرات و پیشنهادات شما عزیزان جهت بهبود عملکرد پورتال استفاده نمایم.
نیک می دانیم که همیشه حق با مخاطب ما است و تلاش داریم این شعار راهبردی را سر لوحه خود قرار داده و تجلی واقعی مخاطب و تکریم ارباب رجوع را به نظاره بنشینیم.