تحصیل در اسپانیا

کارفرمایان برتر در اسپانیا

تعداد زیادی از شما دانشجویان عزیز علاقه دارید که در زمان تحصیل در اسپانیا مشغول به کار شوید تا بتوانید اقامت اسپانیا از طریق کار دریافت نمایید. بنابراین اسامی برترین کارفرمایانی که در اسپانیا وجود دارند، را برای شما آورده ایم:

تلفونیکا د اسپانا
یکی از معروف ترین کارفرمایان اسپانیا، تلفونیکا د اسپانا است که در شرکت مخابراتی خود به ۹۵ هزار شخص کار داده است.

گراپو سانتاندر
گراپو سانتاندر دارای یک گروه بانکی بسیار بزرگ در سراسر کشور اسپانیا در سطح بین المللی هست. سانتا ندر به‌عنوان برترین بانکدار و معروف ترین کارفرما در کشور اسپانیا به‌حساب می آید.

ال کرت اینگلس
یکی از بزرگ ترین فروشگاه های زنجیره ای در کشور اسپانیا، ال کرت اینگلس است که رامون ارسس آن را در سال ۱۹۴۰ تأسیس کرده است. راسس ازجمله برترین کارفرما برای دانشجویان کالج اسپانیا به‌حساب می آید. این فروشگاه ها در مکان هایی مانند مادرید، گالیسیا و سایر شهرها است.

کیمبرلی کلارک
ازجمله حامیان محصولات خانگی برند هاگیز، کتکس و کوتنل، کیمبرلی کلارک است. در این مجموعه شغل هایی نظیر بازاریابی، حسابرسی و تعداد زیادی از شغل های دیگر وجود دارد.
البته این را بدانید که مکان های دیگری هم برای کار دانشجویی در اسپانیا وجود دارد مانند سوپرمارکت‌ها، کلوپ ها، بار، فروشگاه، رستوران و…

متقاضیان گرامی می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با مشاورین موسسه دانش گستر کوه نور تماس بگیرید و از شرایط ورود به اسپانیا برای دستیابی به این فرصتهای شغلی مطلع شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code