زبان اسپانیایی

۱۰ دلیل که چرا اسپانیایی بخوانیم؟

شاید برای شما سوال باشد که یادگیری زبان اسپانیایی چه فوایدی برای ما دارد؟

 ما در این جا به ۱۰ مورد از این فواید اشاره کردیم که به شرح زیر آمده می باشد:

۱. یادگیری زبان اسپانیایی ، پلی برای ارتباط برقرار کردن با ۴۰۰ میلیون اسپانیایی زبان در سراسر جهان است. (اسپانیایی در حال حاضر چهارمین زبان با بیشترین صحبت کننده در جهان است.)
۲. با اسپانیایی زبانان در جامعه خود ارتباط برقرار کنید.
۳. تجارب سفر خود را هیجان انگیزتر و با ارزش تر کنید. ( زبان رسمی ۲۱ کشور در جهان اسپانایی است. آشنایی با این زبان، به درک واقعی فرهنگ و رسوم این مناطق کمک میکند.)
۴. خود را یک کارمند مطلوب با چشم انداز کاری ملطوب قرار دهید.
۵. خود را برای تجربه تحصیل در خارج از کشور آماده کنید. ( بسیاری از مدارس، کالج ها و دانشگاه ها و سایر سازمانها برنامه هایی را با زبان اسپانیایی ارائه میدهند که هنگام مطالعه در خارج از کشور با دانستن این زبان، باعث میشود از تجربه در خارج از کشور لذت ببرید.)
۶. بهبود دانش و درک زبان خود ( انگلیسی ها و بطور کلی مردم اروپا واژه های بسیاری دارند که منشا آنها از حروف لاتین آماده اند. با توجه به اینکه ریشه واژه های لاتین به دانش اسپانیایی نیاز دارد، نه تنها برای گسترش واژگان خود، بلکه برای درک بهتر کلمات زبان خویش نیاز دارند به این زبان اگاهی داشته باشند.
۷. باعث یادگیری راحت تر زبان بعدی شما میشود.
۸. درک بهتر فرهنگ مردم اسپانیا
۹. لذت بردن از موسیقی، تئاتر، فیلم ها و ادبیات اسپانیایی در زبان اصلی
۱۰. پیدا کردن دوست های جدید برای همه ی عمر

متقاضیان عزیز می توانند در صورت نیاز به کسب هر گونه اطلاعات بیشتر در این زمینه با دپارتمان موسسه زبان دانش گستر کوه نور تماس بگیرند یا برای کسب آگاهی از زمان برگزاری دوره های زبان به سایت اکسنور مراجعه فرمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code